
Jo Willems
Insurance and Reinsurance
Commercial law
Dispute Resolution
Energy
Collective redress or class actions
jo.willems@lydian.be
De hervorming van het Belgisch Burgerlijk Wetboek is in volle gang. Na de recente invoering van Boek 6 over buitencontractuele aansprakelijkheid, ligt nu het wetsvoorstel voor Boek 7 ‘Bijzondere contracten’ op tafel. Dit voorstel van de Ministeriële Commissie voor de Hervorming van het Contractenrecht, dat voortbouwt op het wetsvoorstel van 16 april 2024, streeft naar een grondige modernisering van de regels inzake bijzondere contracten, met bijzondere aandacht voor koop.
Maar wat betekent deze hervorming in de praktijk? Welke concrete wijzigingen staan er op til voor het kooprecht? Betekent dit een fundamentele koerswijziging of slechts een verfijning van de bestaande regels?
Jo Willems en Nik Vanheer van het Commercial & Litigation team van Lydian nodigen u daarom van harte uit voor een boeiend webinar waarin we de voorgestelde wijzigingen analyseren. In slechts één uur krijgt u een helder overzicht van de belangrijkste voorgestelde vernieuwingen en de potentiële impact ervan op de koopovereenkomst van morgen.
Mis deze unieke gelegenheid niet!
📅 Datum: 20/02/2025
⏰ Tijdstip: 11u
👉 Schrijf u vandaag nog in!
Insurance and Reinsurance
Commercial law
Dispute Resolution
Energy
Collective redress or class actions
jo.willems@lydian.be