Overslaan en naar de inhoud gaan

Lydian heeft Altares Dun & Bradstreet succesvol bijgestaan bij de overname van Companyweb

Wij zijn verheugd te melden dat ons team bij Lydian Altares Dun & Bradstreet heeft geadviseerd bij de overname van Companyweb, een toonaangevende speler op het gebied van bedrijfs- en kredietinformatie📃

Deze overname vormt een belangrijke stap vooruit voor Altares: ze versterkt het engagement om klanten hoogwaardige data en inzichten te bieden en verstevigt tegelijk de positie van de groep in België.

Het Lydian‑team stond onder leiding van Florence Colpaert (Partner), met ondersteuning van Wouter De Vos (Associate) en het due‑diligence‑team van Lydian. Wij zijn vereerd Altares te hebben ondersteund bij deze strategische mijlpaal en kijken uit naar de kansen die deze overname zal creëren !

Voor meer informatie kunt u de officiële aankondiging van onze cliënt hier lezen: Altares Dun & Bradstreet neemt Companyweb over - Altares 🔗

Voor bijkomende informatie over onze juridische diensten kunt u steeds contact opnemen met ons team.

Auteurs